Hoe kan je ons bereiken?

 

Urgent.fm @ De Krook Gent


Urgent.fm vzw     

Miriam Makebaplein 1    
9000 Gent  

 

De redactie bevindt zich op het -1 niveau van het gebouw, eenvoudig te bereiken via de Platteberg Gent, ter hoogte van de overdekte fietsstalling, onder de hoofdingang. 

Leverings- en postadres: Urgent.fm vzw, Platteberg 11, 9000 Gent

contact@urgent.fm

TEL:

+3293953960

Algemene coördinatie
Tania Selleslags 

tania.selleslags@urgent.fm

 

Meewerken of stage?
contact@urgent.fm

 

Partner en publiciteit?
contact@urgent.fm

Coördinatie studentenwerking

 

Jana De Wilde

jana.dewilde@urgent.fm - praeses@urgent.fm

 

Redacties

 

Vers Geperst
versgeperst@urgent.fm

amber.naeye@urgent.fm en hannah.baerts@urgent.fm

 

Spoetnik
spoetnik@urgent.fm

camilla.vangrembergen@urgent.fm, laurens.vantomme@urgent.fm en seppe.destoop@urgent.fm

 

Tumult
tumult@urgent.fm

timon.vandevoorde@urgent.fm

 

Opname- en livestudio

Tom Van Haute en Chaitanya Bhagwat - opnamestudio@urgent.fm

 

Muziekredactie
muziek@urgent.fm

Jos Kemme: jos.kemme@urgent.fm

Dieter Verschaeren: dieter.verschaeren@urgent.fm

Ilja Bracke: ilja.bracke@urgent.fm

Jan Sucaet: jan.sucaet@urgent.fm

 

Avond- en weekenprogramma's
De contactgegevens van de verschillende programma's zijn te vinden onder de programmalink in het uitzendschema

Algemene vragen over de avond en weekendprogramma's: contact@urgent.fm

 

Info over muziek/playlisten of muziek doorsturen?

muziek@urgent.fm